Sākumlapa Jaunumi
Sākumlapa

Jaunumi

23
OKT
2019

J. Kloviņam pasniegs Ministru kabineta balvu un A. Linē Ministru kabineta Atzinības rakstu


Otrdien, 22. oktobrī, valdība atbalstīja Ministru kabineta balvas piešķiršanu 6 izcilām personībām par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem Latvijas valsts attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citās valstij nozīmīgās jomās. Ministru kabineta balva ir Latvijas valdības augtākais apbalvojums – nākamais augstākais aiz Triju Zvaigžņu ordeņa.

Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra direktoram, Latvijas Zinātnes padomes priekšsēdētājam, bioloģijas doktoram, asociētajam profesoram Jānim Kloviņam par izcilu zinātnisko darbību un atjaunotnes veicināšanu zinātnē.

Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātniskajai direktorei un vadošajai pētniecei, bioloģijas doktorei Aijai Linē par izcilu ieguldījumu audzēju cilmes šūnu izpētē un dalību starptautiskos projektos, sekmējot Latvijas konkurētspēju vēža pētniecībā tiks pasniegts Ministru kabineta Atzinības raksts.

Šogad Ministru kabineta balvas pasniegšana un koncerts notiks 12. novembrī pulksten 19.00 Alūksnes kultūras centrā.

Ātrās saitesMājas lapas izstrādi finansēja ERAF 2.1.1.2. aktivitātes projekts Nr. 2010/0196/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/004 "Latvijas biomedicīnas pētījumu integrācija Eiropas zinātnes telpā".