JŪL

Kopenhāgenas Universitātes Asoc. Profesora Davida E. Gloriama vieslekcija

2012. gada 5. jūlijā plkst. 12.00 Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra mazajā zālē gaidāma Kopenhāgenas Universitātes asociētā profesora Davida E. Gloriama lekcija: Computer-Aided Drug Design @ GPCRs

Šajā lekcijā tiks raksturotas molekulārās modelēšanas metodes, kas izmantotas ligandu darbības mehānismu pētījumiem atseviškiem modeļreceptoriem, kā piemēram 3D homoloģijas modelēšana, mutaģenēzes virzītais ligandu dokings un molekulārās dinamikas simulācijas. Paralēli tiks atspoguļota jaunu ligandu identifikācija ar hemogenomikas (chemogenomics) un virzītu ķīmisko vielu bibliotēku virtuālo testēšanu.