Sākumlapa Jaunumi
Sākumlapa

Jaunumi

13
OKT
2020

Seminārs “Ētiski un sociāli atbildīga pētniecības biobanku pārvaldība Baltijas valstīs”


Aicinām ekspertus un pētniecības biobanku pārstāvjus apmeklēt starptautisku semināru “Ētiski un sociāli atbildīga pētniecības biobanku pārvaldība Baltijas valstīs”, kuru rīko Latvijas Universitāte 2020. gada 29. oktobrī. Semināra mērķis ir pieredzes apmaiņa un diskusijas par aktuālajām problēmām pētniecības biobanku pārvaldībā Baltijas valstīs. Semināra ietvaros iepazīstināsim arī  ar Latvijas Zinātnes padomes finansētā projekta “Ētiski un sociāli atbildīga pētniecības biobanku pārvaldība Latvijā: sabiedrības, donoru un pētnieku viedokļu analīze” rezultātiem (projekta Nr. lzp-2018/2-01710). Semināra līdzorganizators ir Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs un BBMRI-ERIC (Biobanking and Biomolecular Resources Research Infrastructure European Research Infrastructure Consortium).

Semināra gala programma pieejama šeit:   

Seminārs tiks organizēts Zoom platformā, links uz semināru tiks nosūtīts iepriekš reģistrētiem dalībniekiem.

Dalībnieki ir aicināti līdz 2020. gada 27. oktobrim reģistrēties semināram, rakstot uz epastu madara.kalberga@lu.lv  Reģistrācija ir bezmaksas.

Ātrās saitesMājas lapas izstrādi finansēja ERAF 2.1.1.2. aktivitātes projekts Nr. 2010/0196/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/004 "Latvijas biomedicīnas pētījumu integrācija Eiropas zinātnes telpā".